Tajwańska ikona!

Green Bubble to orzeźwiający, orientalny napój zamknięty w kubku pełnym wyjątkowo pysznych składników.

Bubble Tea pochodzi z Tajwanu i stało się absolutnym przebojem na skalę światową. To orzeźwiający napój na bazie czarnej lub zielonej herbaty z dodatkami soków owocowych lub mleka. Na dnie tego przysmaku czekają na Was kuleczki tapioki, owocowy topping lub kulki popping boba, a to wszystko w rozbudowanej gamie smaków od tradycyjnej truskawki, jabłka po egzotyczne liczi, mango czy taro. Przyjdź i spróbuj sam!

Tajwańska ikona!

Green Bubble to orzeźwiający, orientalny napój zamknięty w kubku pełnym wyjątkowo pysznych składników.

Bubble Tea to napój pochodzący z Tajwanu, który stał się absolutnym przebojem na skalę światową. To mrożony lub gorący napój na bazie naturalnej czarnej lub zielonej herbaty z dodatkami syropów owocowych, owoców lub mleka. Na dnie tego orientalnego przysmaku czekają na Was kuleczki tapioki, owocowy topping lub kuleczki popping boba, a to wszystko w rozbudowanej gamie smaków od tradycyjnej truskawki, jabłka po egzotyczne liczi, mango. Przyjdź i spróbuj sam!

Historia

Bąbelkowa herbata ma swój początek w latach 80-tych, kiedy Tajwan przechodził szybki wzrost gospodarczy wraz z pojawieniem się zjawiska "jedzenia rekreacyjnego" - czyli dla przyjemności!

Fenyuan (czyli kulki tapioki) to przysmak z dzieciństwa Tu Tsong, który postanowił dodać je do swojej zielonej herbaty. Tak powstała "perłowa zielona herbata", która rozpoczęła kolejne eksperymenty ze smakiem i formą bubble tea.

Historia

Bąbelkowa herbata ma swój początek w latach 80-tych, kiedy Tajwan przechodził szybki wzrost gospodarczy wraz z pojawieniem się zjawiska "jedzenia rekreacyjnego". Czyli, dla przyjemności!

Fenyuan (czyli kulki tapioki) to przysmak z dzieciństwa Tu Tsong, który postanowił dodać je do swojej zielonej herbaty. Tak powstała "perłowa zielona herbata", która dała początek kolejnym eksperymentom.

Początkowo bubble tea jedzono za pomocą łyżki, z powodu braku odpowiednich słomek. Z czasem rozpoczęto produkcję szerszych, które pozwalały na picie herbacianego przysmaku wraz z Fenyuan!

Bubble tea to ikona Tajwanu! To przysmak, który odzwierciedla szczególny nastrój społeczeństwa w tamtej epoce. To wspólna radość i łączenie smaków z przyjaciółmi i rodziną. To możliwość eksperymentowania i niemal nieograniczonego łączenia smaków i struktur.

Jeszcze u nas nie byłeś? Zobacz, co dobrego!

SPRAWDŹ MENU

Poznajcie Bubbly'ego!

To młody miś Panda, który miał już dosyć pędów bambusa i postanowił zamieszać nieco w swoim życiu. Stał się miłośnikiem bubble tea i postanowił wyruszyć w świat, aby szerzyć pozytywne wibracje zawarte w kuleczkach tapioki.

Bubble Tea Panda Phone

Po pierwsze - bądź cool!

To co najważniejsze dla każdej pandy. Zawsze, ale to zawsze bądź cool. Co to znaczy? Trudno to wyjaśnić, ale wg Bubbly'ego bycie cool jest wtedy, kiedy po całym dniu jeżdżenia na desce, otwierasz lodówkę aby sięgnąć po swój ulubiony napój i czujesz na ciele pandzią skórkę. My mu wierzymy.

Po drugie - nie śpiesz się!

Każda panda Ci to powie. Nie śpiesz się, wrzuć na luz. Jeżeli masz coś zrobić teraz, to pewnie możesz to zrobić później. No chyba, że nie możesz tego zrobić. Wtedy zrób to od razu... Czasami trudno zrozumieć Bubbly'ego.

Po trzecie - bądź sobą!

Nic nie robi takiego wrażenia na prawdziwej pandzie jak bycie sobą. Różnorodność jest super. Bądź więc jak kolorowe kuleczki w bubble tea, różnij się pięknie i nie pękaj, a jak już pękasz, to pękaj pełen radości i śmiechu. I pamiętaj - bubble tea smakuje najlepiej w towarzystwie.

Bubbly to wyjątkowa panda. Poznaj ją bliżej siorbiąc Bubble Tea z Green Bubble!

Odwiedź nas!

Jesteśmy w Zielonej Górze, Poznaniu, Opolu i Gdańsku!

NOW!