#INTOYOURBUBBLEZONE

BUBBLE YOŁ!

#INTOYOURBUBBLEZONE

BUBBLE YOŁ!

Green Bubble to marka smaków inspirowanych kulturą Tajwanu. Czym jest potocznie nazywana 'Boba'? Bubble Tea to napój, który stał się absolutnym przebojem na skalę światową.

Mrożony lub gorący napój na bazie naturalnej czarnej lub zielonej herbaty z dodatkami syropów owocowych, owoców lub mleka. Na dnie tego orientalnego przysmaku czekają na Was kuleczki tapioki, owocowy topping lub kuleczki popping boba, a to wszystko w rozbudowanej gamie smaków od tradycyjnej truskawki, jabłka po egzotyczne liczi, mango. Przyjdź i spróbuj sam!

Jeszcze u nas nie byłeś? Zobacz, co dobrego!

Bubbly story

Czy wiecie, jak powstało pierwsze Bubble Tea? Najlepiej opowie Wam o tym Bubbly, nasza maskotka. To młody miś Panda, który miał już dosyć pędów bambusa i postanowił zamieszać nieco w swoim życiu. Bąbelkowa herbata ma swój początek w latach 80-tych, kiedy Tajwan przechodził szybki wzrost gospodarczy wraz z pojawieniem się zjawiska "jedzenia rekreacyjnego". Czyli, dla przyjemności!

Fenyuan, czyli kulki tapioki to przysmak z dzieciństwa Tu Tsong, który postanowił dodać je do swojej zielonej herbaty. Tak powstała "perłowa zielona herbata", która dała początek kolejnym eksperymentom.

Początkowo Bubble Tea jedzono za pomocą łyżki, z powodu braku odpowiednich słomek. Z czasem rozpoczęto produkcję szerszych, które pozwalały na picie herbacianego przysmaku wraz z Fenyuan!

Bubble Tea to ikona Tajwanu! To przysmak, który odzwierciedla szczególny nastrój społeczeństwa w tamtej epoce. To wspólna radość i łączenie smaków z przyjaciółmi i rodziną.

Jakie jest Twoje ulubione połączenie? Znajdź nas w Social Mediach i dołącz do #bubblezone #greenbubble

Odwiedź nas!

Jesteśmy w Galerii Focus Mall Zielona Góra oraz Galerii Posnania w Poznaniu!

NOW!

Dołącz do zespołu!

Nasze Bubble Tea nie byłyby tak świetne bez wyjątkowych ludzi, którzy je tworzą. Dołącz do naszego teamu. Poniżej znajdziesz listę stanowisk, do których kierujemy właśnie ofertę pracy. Jeżeli nie ma tam stanowiska odpowiadającego Twoim umiejętnością nie przejmuj się - prześlij nam swoje CV. Możliwe, że jeszcze tego nie wiemy, ale szukaliśmy właśnie Ciebie!

    Prześlij swoje CV (wymagane):

    Bądź na bieżąco!